Аутор:
АТВКоментари:
0
Министар унутрашњих послова Републике Српске Жељко Будимир и директор полиције Синиша Кострешевић данас су у Београду одали почаст храбрости, посвећености и професионализму припадника полиције Србије.
Будимир, Кострешевић и начелници оперативних управа МУП-а Републике Српске присуствовали су свечаној академији која је одржана поводом Дана Министарства унутрашњих послова и Дана полиције Републике Србије у Београду,
"Заједно су одали почаст храбрости, посвећености и професионализму припадника полиције Србије, истичући значај сарадње и безбједности за добробит грађана наше двије земље", наведено је на Инстаграм налогу МУП-а Републике Српске.
МУП и полиција Србије данас славе свој дан и крсну славу Духове у знак сјећања на догађаје из 1862. године, када је након убиства српског дјечака на Чукур чесми у Београду дошло до сукоба са Турцима, у којима је српска жандармерија одиграла велику улогу у одбрани народа, преноси Срна.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Србија
1 седм
0
Србија
1 седм
0
Србија
1 седм
0
Србија
1 седм
0Најновије
08
18
08
15
08
05
08
05
07
55
Тренутно на програму