Коментари:
0
Припадници Министарства унутрашњих послова у Нишу затекли су на ауто-путу Ниш-Беград, у околини Алексинца, 32-годишњег возача из Пирота који је возио аутомобил "даеву" зауставном траком намијењеном за саобраћај возила из супротног смјера.
Против возача је поднијета прекршајна пријава због насилничке вожње и он је приведен судији за прекршаје који му је изрекао новчану казну у износу од 140.000 динара, 15 казнених поена, као и забрану управљања возилом "Б" категорије у трајању од девет мјесеци, саопштено је из Полицијске управе у Нишу.
Из Управе апелују на све возаче да доследно поштују саобраћајне прописе и саобраћајну сигнализацију и буду савјесни и одговорни јер тако чувају свој и животе других учесника у саобраћају.
(РТС)
Најновије
16
22
16
13
16
07
16
07
16
00
Тренутно на програму