Коментари:
0
Након четверогодишњег одсуства због рата у Украјини, представници њемачке пословне заједнице званично ће учествовати на предстојећем економском форуму у руском граду Санкт Петербургу.
„Желимо, као и све веће западне земље, одржати економски мост према Русији и заштитити више од 100 милијарди евра њемачке имовине у Русији“, изјавио је за новинску агенцију дпа Матијас Шеп, предсједник Њемачко-руске привредне коморе.
Упркос томе што су западне санкције и даље на снази за хиљаде руских компанија, организација и појединаца, амерички и француски представници вратили су се на овај догађај прошле године, учествујући у његовом пословном дијалогу.
„Запад дугорочно не би требао препустити Русију, њено велико тржиште и сировинске ресурсе Азији“, рекао је Шеп.
Додао је да су само кинеске компаније током првог тромјесечја ове године основале 1.400 нових фирми у Русији.

Свијет
2 седм
0
Свијет
2 седм
0
Свијет
2 седм
0
Свијет
2 седм
0Најновије
14
47
14
46
14
37
14
30
14
22
Тренутно на програму