Danas bez struje 1.300 korisnika

24.06.2026 08:50

Komentari:

0
Стубови за струју.
Foto: ATV

Oko 1.300 korisnika u dijelu opštine Lopare danas neće imati električne energije zbog godišnjeg remonta trafostanice, saopšteno je iz "Elektro-Bijeljine".

Radnici "Elektro-Bijeljine" danas od 9.00 o 17.00 časova izvodiće radove na godišnjem remontu trafostanice "Priboj" i pripadajućim dalekovodima "Priboj", "Potraš", "Peljave" i "Kolobara".

илу-вода-13062026

Više banjalučkih naselja danas bez vode

Bez struje će biti potrošači u naseljenim mjestima Priboj, Peljave, Podgora, Potraš, Lipovica Brijest, Završje i Mumbašići.

Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Podijeli: