Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Oko 1.300 korisnika u dijelu opštine Lopare danas neće imati električne energije zbog godišnjeg remonta trafostanice, saopšteno je iz "Elektro-Bijeljine".
Radnici "Elektro-Bijeljine" danas od 9.00 o 17.00 časova izvodiće radove na godišnjem remontu trafostanice "Priboj" i pripadajućim dalekovodima "Priboj", "Potraš", "Peljave" i "Kolobara".

Banja Luka
Više banjalučkih naselja danas bez vode
Bez struje će biti potrošači u naseljenim mjestima Priboj, Peljave, Podgora, Potraš, Lipovica Brijest, Završje i Mumbašići.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.
Najnovije
10
12
09
59
09
50
09
46
09
36
Trenutno na programu