Autor:
ATVKomentari:
0
U okviru preventivne kampanje MUP-a Srpske, policijski službenici će sutra u Osnovnoj školi „Petar Petrović Njegoš“ u Banjaluci održati predavanje o opasnostima koje nose vatreno oružje i minsko-eksplozivna sredstva.
Predavanje, koje počinje u 10.10 časova, organizovano je sa ciljem da se najmlađi sugrađani kroz direktan razgovor sa policijom upoznaju sa ozbiljnim rizicima koje nose nezakonita upotreba vatrenog oružja i neoprezno rukovanje minsko-eksplozivnim sredstvima.
„Cilj ove kampanje je podizanje svijesti kod djece školskog uzrasta o potencijalnim opasnostima, kako bismo preventivnim djelovanjem spriječili moguće tragedije i neželjene posljedice“, navode iz Policijske uprave Banjaluka.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Republika Srpska
1 sedm
2
Hronika
1 sedm
0
Vicevi
1 sedm
1
Svijet
1 sedm
0
Banja Luka
1 sedm
0
Banja Luka
1 sedm
0
Banja Luka
1 sedm
2
Banja Luka
1 sedm
6Najnovije
21
20
21
03
20
54
20
45
20
44
Trenutno na programu