Izvor:
ATV
Komentari:
0
Korisnici "Gradske toplane" u Bijeljini neće imati grijanja dok se ne otkloni veliki kvar na postrojenju, čija sanacija je u toku, saopšteno je danas iz ovog preduzeća.
Iz "Toplane" navode da svi radnici preduzeća pokušavaju nadljudskim naporima da u što kraćem roku saniraju kvar.

Društvo
Grijanje na drva ili pelet: Šta se ove zime više isplati?
"Izvinjavamo se korisnicima naših usluga", naveli su iz ovog gradskog preduzeća.

Savjeti
6 mj
0
Savjeti
6 mj
0
Banja Luka
7 mj
0
Banja Luka
7 mj
0Najnovije
21
44
21
21
21
17
21
12
21
10
Trenutno na programu