Autor:
ATVKomentari:
8
Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Željko Budimir izjavio je danas u Banjaluci da se razmišlja o nabavci nekoliko višenamjenskih helikoptera, prije svega onih koje proizvodi kompanija iz SAD.
"Jedan od tipova helikoptera za koji smo zainteresovani jeste `bel`. Takav već koristimo u vazduhoplovnoj jedinici Ministarstva unutrašnjih poslova MUP Republike Srpske", rekao je novinarima Budimir nakon potpisivanja memoranduma sa predstavnicima američkih kompanija.
On kaže da je policiji potrebna i oprema za nadzor i osmatranje noću.

Svijet
Učenici ostali zaglavljeni naopačke na rolerkosteru: Drama u zabavnom parku u Teksasu
"Riječ je o najboljoj opremi na tržištu, to je jedan od razloga što smo zainteresovani za saradnju", dodao je Budimir.
Ministri privrede i preduzetništva, unutrašnjih poslova i saobraćaja i veza Republike Srpske Radenko Bubić, Željko Budimir i Zoran Stevanović potpisali su danas u Banjaluci memorandume o razumijevanju sa predstavnicima američkih kompanija
(Srna)
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Republika Srpska
1 sedm
8
Republika Srpska
1 sedm
4
Hronika
1 sedm
0
Tenis
1 sedm
0
Republika Srpska
1 sedm
8
Republika Srpska
1 sedm
4
Republika Srpska
1 sedm
22
Republika Srpska
1 sedm
0Najnovije
23
02
22
55
22
42
22
38
22
28
Trenutno na programu