Komentari:
0
Tokom dana na magistralnom putu Čačak – Požega u mjestu Pakovraće došlo je do teške saobraćajne nezgode kada se prema prvim nezvaničnim informacijama, muškarac u automobilu polio benzinom i zapalio.
"Vozilo Dačia se brzo pretvorilo u buktinju. Vatrogasci su stigli na lice mjesta i uspjeli da izvuku muškarca, koji je nakon toga transportovan u Opštu bolnicu.
Kako smo nezvanično čuli od ljudi koji su bili tu, muškarac se polio benzinom nakon što je prijavljen za porodično nasilje.

Društvo
Zbog nezgode obustavljen saobraćaj na putu Foča-Goražde
Da li je u pitanju lažno prijavljivanje pa ga je to pogodilo ili ne... ne znamo o tome ništa, kaže za RINU jedan od uviđaja.
Opšta bolnica u Čačku još uvijek se nije oglašavala povodom njegovog zdravstvenog stanja.
(Telegraf)

Društvo
1 mj
0
Gradovi i opštine
1 mj
0
Region
1 mj
0
Svijet
1 mj
0
Srbija
1 mj
0
Srbija
1 mj
0
Srbija
1 mj
0
Srbija
1 mj
0Najnovije
Trenutno na programu