Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Мане Ћурувија, познат као Каспер, партнер пјевачице Мине Костић активан је на друштвеним мрежама, а сада се огласио недуго након што је она напустила психијатријску установу "Лаза Лазаревић".
Подсјетимо Мина је након 20 дана изашла из ове установе у пратњи брата и вјереника, који је све вријеме био уз пјевачицу те је обилазио у болници доносећи јој све што јој је потребно.
Каспер је објавио слику његове и Минине руке што је многе разњежило.
Уз ову емотивну фотографију, Каспер је упутио брутално јаку поруку која је многе оставила без текста.
- Новац гради куле од карата, лажне пријатеље, лажне статусе и позиције. Љубав гради дом, праве вриједности и људе који вас се никада неће одрећи. Волимо вас - написао је пјевачицин вјереник.

Јавност је остала у шоку када је Мина хоспитализована 31. маја, након што је у болницу доведена у пратњи полиције због агресивног понашања.
Иако је Каспер на почетку агоније поручио да се неће јавно оглашавати и да ће сву причу о читавој ситуацији препустити њој, он ипак није издржао. Мане је на свом профилу на друштвеној мрежи Инстаграм поделио снажну фотографију на којој се јасно види како се он и Мина чврсто држе за руке.
Током њених најтежих дана и боравка у болници, Костићева је имала огромну подршку породице и Каспера, који ју је редовно обилазио.
Након изласка из "Лазе Лазаревића", пјевачица свој опоравак наставља у миру и у кругу својих најближих.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Сцена
2 ч
0
Сцена
5 ч
0
Сцена
6 ч
0
Сцена
10 ч
0Најновије
20
49
20
46
20
45
20
43
20
40
Тренутно на програму