Коментари:
0
Јаке полицијске снаге присутне су на Градском стадиону гдје се игра меч Борца и Жељезничара.
Након дуго времена у Бањалуку долазе и навијачи сарајевског тима "Манијаци" због чега су појачане мјере безбједности, а на терену је присутан велики број припадника Жандармерије.

Фудбал
1 мј
0
Фудбал
1 мј
0
Фудбал
1 мј
0
Фудбал
1 мј
0Најновије
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Тренутно на програму