Извор:
АТВ
Коментари:
0
Кошаркаши Игокее играју против екипе ФМП-а у првом колу АБА лиге.
Утакмицу у Лакташима прате и предсједник Републике Српске Милорад Додик и премијер Српске Саво Минић.
Најновије
14
50
14
42
14
36
14
34
14
16
Тренутно на програму