Петар Ковачевић прешао у Игокеу

22.06.2026 10:31

Коментари:

0
Петар Ковачевић
Фото: КК Босна

Крилни кошаркаш Петар Ковачевић је напустио редове Босна БХ Телекома и постао је нови играч Игокее.

Двадесетчетвортогодишњи крилни центар је у протеклој сезони био један од запаженијих играча у редовима Босне.

У АБА лиги је био на просјецима од 7,8 поена и 3,1 скока, а посебно се истакао у походу Босне на титулу првака БиХ.

Он је водио Студенте с 14 поена и 3 скока у просјеку у дуелима против Слободе и Игокее, те је понио титулу најкориснијег играча плеј-офа првенства Босне и Херцеговине и добио МВП признање.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: