Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Бивша америчка тенисерка Крис Еверт каже да се њен "неумољиви" рак вратио по трећи пут.
Легендарна тенисерка (71) је први пут за рак јајника сазнала у децембру 2021. године.
Еверт, освајачица 18 Гренд слем титула, саопштила је лоше вијести.
"Одувијек сам вјеровала у отвореност и искреност у вези са својим здравственим путовањем. Прошлог викенда, након што сам се подвргла скенеру, сазнала сам да ми се рак јајника вратио. Већ сам подвргнута операцији као првом кораку у опоравку, а хемотерапију ћу почети у наредним данима", саопштила је Еверт.
— Chris Evert (@ChrissieEvert) June 25, 2026
Због лијечења Еверт неће бити на Вимблдону и генерално ће у наредних неколико мјесеци бити ван посла.
Само су Серена Вилијамс (23) и Штефи Граф (22) освојиле више Гренд слем титула у Опен ери од Еверт, преноси б92.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.
Најновије
22
01
22
00
22
00
21
46
21
38
Тренутно на програму