Large banner

На утакмици БиХ навијачу отели заставу Србије

25.06.2026 22:01

Коментари:

1
На утакмици БиХ навијачу отели заставу Србије
Фото: Printscreen/X

На утакмици БиХ и Катара, бх. навијачи су од присутног навијача отели заставу Србије.

Мушкарац је носио дрес БиХ, а око појаса му је била омотана застава Србије. То се није свидјело присутнима који су му заставу отели на силу, а појединци су смиривали страсти да не би ескалирале у већи инцидент.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели:

Large banner