Коментари:
0
Бањалучки ватрогасци су јуче гасили пожар на кући у Бањалуци.
Како су објавили, горјела је кућа у Улици Гаврила Принципа, а интервенцију су имали у 16 часова.
Такође, ватрогасци су гасили и два пожара на димњацима у Мајевичкој улици.
Имали су и техничку интервенцију - отварање стана.

Бања Лука
6 мј
1
Бања Лука
6 мј
4
Бања Лука
6 мј
0
Бања Лука
6 мј
0Најновије
22
38
22
32
22
19
22
15
22
04
Тренутно на програму