Аутор:
АТВКоментари:
0
На данашњој ванредној сједници Скупштине града Бањалука усвојена је одлука о повећању цијене одвоза комуналног отпада, иако је предузеће "Чистоћа" тражило поскупљење од 40,56 одсто.
Одборници бањалучког парламента усвојили су поскупљење одвоза смећа за 29,5 одсто.
Градоначелник Драшко Станивуковић предложио је повећање од 29,5 одсто, а тај приједлог подржала је 20 одборника, док су два била против.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Бања Лука
2 мј
2
Бања Лука
2 мј
6
Бања Лука
2 мј
0
Бања Лука
2 мј
1Најновије
21
57
21
44
21
30
21
20
21
03
Тренутно на програму