Снажно невријеме у дијелу Српске, падао град величине љешника

24.06.2026 14:41

Коментари:

0
Лед у Источном Сарајеву
Фото: Срна

Јако невријеме праћено грмљавином, обилном кишом и градом величине љешника погодило је данас подручје општина Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа.

Невријеме је захватило више дијелова општине, а град је у појединим насељима прекрио улице и дворишта.

За сада нема информација о већој материјалној штети, а надлежне службе прате стање на терену, преноси "Срна".

Метеоролози и у наредним часовима најављују нестабилно вријеме, уз могућност нових пљускова и локалних непогода.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: