Коментари:
0
Нову годину, по јулијанском календару, ноћас су дочекале Српска, Руска, Грузијска, Украјинска и Јерменска православна црква и Света Гора.
Нова година је дочекана уз празнично бдење и молебан који се служи на крају сваке године, којим вјерници захваљују Богу на свему што им је подарио и моле за добро у наредној години.
Свим вјерницима православне вјероисповијести желимо срећну и благословену Нову годину!
Честитке грађанима поводом православне Нове године упутили су званичници Републике Српске.
Најновије
19
53
19
50
19
48
19
48
19
40
Тренутно на програму