Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Градоначелник Мостара Марио Кордић рекао је да је наређена евакуација становништва због пожара на депонији Уборак који је поново активиран.
Кордић је рекао да су угрожене куће, а да је додатна опасност то што се у близини налази резервоар горива.
Навео је да ће евакуисано становништво бити смјештено у прихватни центар Салаковац.
Кордић је рекао да је пожар подметнут и да су запаљене гуме.
"Овдје има и елемената тероризма јер је проглашена ванредна ситуација, а неко је подметнуо пожар", рекао је Кордић, преноси Н1.
Он је позвао грађане да "не насједају на политичке манипулације" и да се "уједине како би идентификовали починиоце".
"Очито се негдје неко шетао и гледао гдје ће направити сљедећи проблем. Одређени број особа се кретао депонијом цијелу ноћ", рекао је Кордић.

Регион
Свештеника убола оса, срушио се пред вјерницима и умро
Подсјећамо, пожар на депонији Уборак поново је активиран, иако је током ноћи и рано јутрос био под контролом уз стални надзор ватрогасаца.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.
Најновије
11
41
11
34
11
31
11
29
11
20
Тренутно на програму