Мушкарац се утопио у Сави

28.06.2026 15:54

Коментари:

0
Ријека Сава
Фото: Pixabay/GoranH

У ријеци Сави у Орашју у суботу се утопио мушкарац, извијестила је Федерална управа цивилне заштите.

Како се наводи, у суботу, 27. јуна, Полицијска станица Орашје запримила је дојаву да је на ријеци Сави око 18.30 сати дошло до утапања мушке особе.

На интервенцију су изашли службеници ПС Орашје, Од‌јел за истраге МУП-а Посавског кантона, те техничар с дежурним тужиоцем Кантоналног тужилаштва у Орашју.

У потрагу су с пловилом били укључени и службеници Јединице специјалне полиције кантоналног МУП-а који нису успјели пронаћи несталог.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: