Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
У ријеци Сави у Орашју у суботу се утопио мушкарац, извијестила је Федерална управа цивилне заштите.
Како се наводи, у суботу, 27. јуна, Полицијска станица Орашје запримила је дојаву да је на ријеци Сави око 18.30 сати дошло до утапања мушке особе.
На интервенцију су изашли службеници ПС Орашје, Одјел за истраге МУП-а Посавског кантона, те техничар с дежурним тужиоцем Кантоналног тужилаштва у Орашју.
У потрагу су с пловилом били укључени и службеници Јединице специјалне полиције кантоналног МУП-а који нису успјели пронаћи несталог.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Хроника
2 ч
0
Хроника
3 ч
0
Хроника
22 ч
0
Хроника
1 д
0Најновије
17
08
17
04
17
00
16
57
16
52
Тренутно на програму