Коментари:
0
У поподневним сатима дошло је до несреће у погону Енергетика Нове Жељезаре Зеница у којој је један радник задобио теже повреде, казао је за "Аваз" предсједник Синдиката НЖЗ Рашид Фетић.
Радник је задобио опекотине леђа и налази се на УКЦ-у Сарајево.
"Према информацијама портала Аваз, несрећа се десила приликом одвајања плина, спајања са цистерне на цијеви, дошло је до ослобађања притиска и десила се експлозија. Све ово се дешава баш у дану када је одржано рочиште о стечају Жељезаре. Радници на посао долазе под притиском и у неизвјесности су. Полиција је долазила, инспектори су били, све је ограђено траком и сутра ћемо имати више информација јер ће вјероватно бити увиђај", казао је Фетић за "Аваз".

Хроника
2 ч
0
Хроника
5 ч
0
Хроника
7 ч
0
Хроника
9 ч
0Најновије
22
40
22
33
22
19
22
16
22
01
Тренутно на програму