Аутор:
Огњен МатавуљКоментари:
3
Пацијент старије животне добио извршио је самоубиство око 11.30 часова скочивши са петог спрата Клинике за општу и абдоминалну хиругију, саопштио је УКЦ Републике Српске.
”Пацијент се налазио у тешком здравственом стању, а претходно је неколико пута оперисан. Био је хоспитализован у једнокреветној соби, а дежурни љекар га је обишао током редовне визите, док је око 30 минута прије немилог догађаја обављено превијање и узорковање за лабораторијске налазе”, наводи се у саопштењу.

Хроника
Трагедија на УКЦ-у Републике Српске: Пацијент погинуо у паду с петог спрата
Додају да је у складу са процедуром о свему обавијештен МУП Републике Српске и обезбјеђење УКЦ Републике Српске.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Хроника
1 седм
0
Хроника
1 седм
0
Хроника
1 седм
0
Хроника
1 седм
0Најновије
13
07
12
34
11
58
11
48
11
29
Тренутно на програму