Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Градишка полиција привремено је одузела аутомобил ”пежо” од Р.Л. из Градишке, јер је нерегистрованим возилом учествовао у саобраћајној незгоди возећи под дејством алкохола од 2,31 g/kg.
”Током вршења увиђаја саобраћајне незгоде утврђено је да наведено лице управља возилом под дејством алкохола у организму од 2,31 g/kg, као и да је возило нерегистровано. Такође, утврђено је да се на возилу налазе неприпадајуће регистарске ознаке и да исти управља возилом прије стицања права на управљање”, саопштила је ПУ Градишка.
Додају да је возач ухапшен, а даљим провјерама је утврђено да је вишеструки повратник у вршењу тешких прекршаја и да у Регистру новчани казни има дуг у износу од 3.140 КМ.
”Због бојазни да ће наставити са чињењем прекршаја од Р.Л. је привремено одузет аутомобил и против њега ће бити поднесен Захтјев за покретање прекршајног поступка надлежном суду због почињених прекршаја”, наводе у полицији.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Хроника
2 седм
1
Хроника
2 седм
0
Хроника
2 седм
0
Хроника
2 седм
0Најновије
23
06
22
57
22
38
22
32
22
19
Тренутно на програму