Лажна дојава у Хрватској: Нема бомбе

23.06.2026 10:30

Коментари:

0
Лажна дојава у Хрватској: Нема бомбе

Жупанијском суду у Шибенику јутрос је дојављено да је постављена бомба, али је полиција утврдила да је ријеч о лажној дојави, саопштено је из Полицијске управе шибенско-книнске.

Полиција је јутрос у 7.39 часова запримила информацију о анонимној дојави о наводно постављеној експлозивној направи у објекту Жупанијског суда.

policija hrvatska

Узбуна у Винковцима: Дојава о бомби у згради Општинског суда

На лице мјеста су одмах упућени полицијски службеници и припадници противексплозивне заштите.

Општински суд у Винковцима јутрос је, такође, евакуисан због дојаве о бомби, потврђено је из Вуковарско-сремске полиције.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: