Коментари:
0
Двадесетосмогодишњи младић утопио се у језеру Јарун у Загребу, саопштила је данас загребачка полиција.
Младић је синоћ око 22.00 скочио у воду, али више није изронио. Тијело су уочили познаници и грађани који су га извукли на обалу, те позвали хитну помоћ, али младићу није било спаса, преноси Срна.
Из полиције су савјетовали грађанима да у воду увијек улазе постепено да би се организам прилагодио температури јер нагли улазак може да изазове шок, те да не скачу у воду непознате дубине због опасности од тешких повреда.
На Јаруну је и у уторак, 23. јуна, пронађено тијело, али нису уочени трагови који би упућивали да је смрт наступила као посљедица кривичног дјела.
Најновије
14
51
14
38
14
33
14
29
14
23
Тренутно на програму