Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
У Источном Сарајеву постављене су фотографије на билборде страдале српске дјеце у Подрињу уз поруку "У Братунац се не зове, у Братунац се иде" поводом обиљежавања 34 године од страдања Срба у средњем Подрињу и Бирчу.
Ова порука упућена је грађанима Републике Српске и путницима који пролазе кроз Источно Сарајево да присуствују помену за за 3.267 погинулих српских бораца и цивила са подручја средњег Подриња и Бирча, који су страдали у Одбрамбено-отаџбинском рату.
Овај централни меморијални догађај биће одржан у суботу, 4. јула, у Братунцу.
Срна
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.
Најновије
15
29
15
26
15
22
15
16
15
06
Тренутно на програму