Коментари:
0
Српски члан Предсједништва БиХ Жељка Цвијановић најтоплије је захвалила свима који су својим присуством увеличали традиционални Божићни пријем, који је вечерас организовала у Источном Сарајеву.
"Вечерас смо окупљени у славу и част Христовог рођења", написала је Цвијановићева на друштвеној мрежи "Икс".
Она је навела да је Божић празник љубави и истинске радости која се дијељењем додатно умножава.
"Празник наде која нам је увијек, а поготово у тешким и изазовним временима насушна потреба, али и празник вјере у бољу будућност", истакла је Цвијановићева.
Вечерас смо окупљени у славу и част Христовог рођења. Божић је празник љубави и истинске радости која се дијељењем додатно умножава. Празник наде која нам је увијек, а поготово у тешким и изазовним временима насушна потреба, али и празник вјере у бољу будућност.
Најтоплија… pic.twitter.com/YPw4Kiz2Fg
— Жељка Цвијановић (@Cvijanovic_Z) January 15, 2026

Република Српска
5 мј
1
Република Српска
5 мј
7
Република Српска
5 мј
6
Република Српска
5 мј
0Најновије
14
16
14
14
14
03
13
34
13
31
Тренутно на програму