Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
3
Предсједник СНСД-а Милорад Додик рекао је да је у руском Санкт Петербургу, на састанку са руководством компаније "Гаспром", договорио да Република Српска и даље добија гас по повлашћеним цијенама.
"Те цијене ће бити продужене крајем мјесеца за сљедећу годину. И морам да кажем да је то врло коректно", рекао је Додик за медије из Републике Српске.
Додик је истакао да је током састанка било ријечи и о гасним конекцијама у БиХ - источној и јужној, те навео да руска страна нема проблем са јужном конекцијом, већ жели да испоручује гас свима којима је то потребно.
Додик са министром привреде и предузетништва Републике Српске Раденком Бубићем и замјеником министра за европске интеграције и међународну сарадњу Републике Српске Немањом Ковачевићем, учествује на Међународном економском форуму у Санкт Петербургу.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0Најновије
21
38
21
33
21
30
21
26
21
20
Тренутно на програму