Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Предсједник СНСД-а Милорад Додик истакао је да је пројекат "Боље школе за бољу будућност" настављен у Добоју, гдје се донацијом информатичке опреме Економској школи улаже у знање, образовање и вјештине младих људи.
"Савремени услови за учење значе више прилика за успјех ученика и квалитетније образовање", навео је Додик у објави на друштвеној мрежи "Икс"
Настављамо пројекат "Боље школе за бољу будућност" и у Добоју. Донацијом информатичке опреме Економској школи улажемо у знање, образовање и вјештине младих људи.
Савремени услови за учење значе више прилика за успјех ученика и квалитетније образовање. pic.twitter.com/uMKaiBX5pb
— Милорад Додик (@MiloradDodik) June 24, 2026
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.
Најновије
15
08
15
04
15
00
14
58
14
50
Тренутно на програму