Вујичић: Изетбеговић показао отворену мржњу према Додику

24.06.2026 13:34

Коментари:

0
Мирослав Вујичић
Фото: АТВ БЛ

Посланик СНСД-а у Представничком дому Парламентарне скупштине БиХ Мирослав Вујичић изјавио је да је лидер СДА Бакир Изетбеговић позивом на примјену силе против предсједника СНСД Милорада Додика показао отворену мржњу према њему.

- То нам потврђује да су политика коју воде Додик и СНСД потпуно исправна и да смо на правом путу политичког јачања Републике Српске на сваком плану - рекао је Вујичић у изјави за Срну.

Сташа Кошарац

Кошарац: Пријетње Изетбеговића - одраз очаја и немоћи да се супростави Додиковој политици

Да којим случајем Изетбеговић има позитивно мишљење о Додику, каже Вујичић, то не би било добро за Републику Српску.

- Његова изјава да Додика треба уклонити из политичког живота даје нам додатну енергију и снагу, а вјерујем и предсједнику Додику да ради ово што ради јер води Републику Српску исправним путем - истакао је Вујичић.

Подсјећајући на бројне неуспјеле покушаје елиминације Додика из политичког живота, па и монтираним процесом, како би били доведени неки погодни Срби, Вујичић је изразио увјерење да становници Републике Српске препознају ко је истински лидер и борац за Српску.

Милорад Додик

Додик јасан: "Владавина права" је одавно обесмишљена у БиХ

- С обзиром на оволике нападе Бакира Изетбеговића и федералних политичара јасно нам је да је ово што ради Додик исправно и да је он истински лидер и заступник Српске - закључио је Вујичић.

Лидер СДА Бакир Изетбеговић изјавио је за Федералну телевизију да за предсједника СНСД-а Милорада Додика "не вриједи ниједан закон", што ће се, како сматра, морати "силом ријешити".

(СРНА)

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: