Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Посланик СНСД-а у Представничком дому Парламентарне скупштине БиХ Мирослав Вујичић изјавио је да је лидер СДА Бакир Изетбеговић позивом на примјену силе против предсједника СНСД Милорада Додика показао отворену мржњу према њему.
- То нам потврђује да су политика коју воде Додик и СНСД потпуно исправна и да смо на правом путу политичког јачања Републике Српске на сваком плану - рекао је Вујичић у изјави за Срну.

БиХ
Кошарац: Пријетње Изетбеговића - одраз очаја и немоћи да се супростави Додиковој политици
Да којим случајем Изетбеговић има позитивно мишљење о Додику, каже Вујичић, то не би било добро за Републику Српску.
- Његова изјава да Додика треба уклонити из политичког живота даје нам додатну енергију и снагу, а вјерујем и предсједнику Додику да ради ово што ради јер води Републику Српску исправним путем - истакао је Вујичић.
Подсјећајући на бројне неуспјеле покушаје елиминације Додика из политичког живота, па и монтираним процесом, како би били доведени неки погодни Срби, Вујичић је изразио увјерење да становници Републике Српске препознају ко је истински лидер и борац за Српску.

Република Српска
Додик јасан: "Владавина права" је одавно обесмишљена у БиХ
- С обзиром на оволике нападе Бакира Изетбеговића и федералних политичара јасно нам је да је ово што ради Додик исправно и да је он истински лидер и заступник Српске - закључио је Вујичић.
Лидер СДА Бакир Изетбеговић изјавио је за Федералну телевизију да за предсједника СНСД-а Милорада Додика "не вриједи ниједан закон", што ће се, како сматра, морати "силом ријешити".
(СРНА)
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
2 ч
1
Република Српска
2 ч
7
БиХ
2 ч
7
Република Српска
2 ч
0
Република Српска
1 ч
0
Република Српска
1 ч
1
Република Српска
1 ч
0
Република Српска
1 ч
0Најновије
14
50
14
47
14
43
14
41
14
38
Тренутно на програму