Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
1
Шеф Клуба посланика СНСД-а у Представничком дому Парламентарне скупштине БиХ Сања Вулић изјавила је да пријетње предсједника СДА Бакира Изетбеговића и његов позив на примјену силе према предсједнику Милораду Додику представљају потез очајника јер га не може побиједити у политичкој арени.
"Милорад Додик смета јер је бранилац хришћанских вриједности и суверенитета од налета исламске доминације и радикализације", рекла је Вулићева за Срну.
Она је навела да Изетбеговић одавно нема снагу и да је отворио превише фронтова, те напоменула да се не треба заборавити да сви живимо у новом мултиполарном свијету.

Сцена
Рада Манојловић шокирала признањем: Открила шта је радила цијелу ноћ
"БиХ може бити дејтонска, а не Бакирова исламска република. Милорад Додик је наша снага, сила и енергија. Све што Бакир нема и није", поручила је Вулићева.
Она је додала да је љубав народа према Републици Српској и њеним институцијама јача од сваке мржње и покушаја политичке дисквалификације Додика.
Изетбеговић је синоћ гостујући на Федералној телевизији изјавио да се Додик "неком силом мора ријешити".
(Срна)
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Сцена
1 ч
0
Република Српска
1 ч
0
Свијет
1 ч
0
Друштво
1 ч
0
Република Српска
1 ч
0
Република Српска
2 ч
7
Република Српска
3 ч
2
Република Српска
5 ч
0Најновије
14
06
14
06
14
00
13
59
13
57
Тренутно на програму