Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
3
Предсједник СНСД-а Милорад Додик поручио је да се лидер СДА Бакир Изетбеговић "у свом страху охрабрио да му пријети", истичући да је отпоран на пријетње, али да не воли недоречене ствари.
Додик је на друштвеној мрежи "Икс" открио да је лично контактирао Изетбеговића како би рашчистио ствари.
"Зато сам позвао Бакира да ми каже у чему је његов проблем. Рекао је да ће позвати у 13.00 часова. Вјерујем да ће до тада смислити одговор, прије свега себи, и спремити апаратуру за снимање разговора", написао је Додик.
Бакир се синоћ у свом страху охрабрио да ми пријети.
Отпоран сам на пријетње, али не волим недоречене ствари.
Зато сам позвао Бакира да ми каже у чему је његов проблем.
Рекао је да ће позвати у 13 часова.
Вјерујем да ће до тада смислити одговор, прије свега себи, и спремити… pic.twitter.com/rOIc0eEKBC
— Милорад Додик (@MiloradDodik) June 24, 2026
Ова реакција услиједила је након скандалозне изјаве предсједника СДА Бакира Изетбеговића, који је синоћ, гостујући на Федералној телевизији (ФТВ), отворено запријетио лидеру СНСД-а, поручивши да се Милорад Додик "неком силом мора ријешити".

БиХ
Ништа ново из Сарајева: Бакир Изетбеговић пријети силом
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
2 ч
2
Република Српска
4 ч
0
Република Српска
5 ч
0
Република Српска
6 ч
3Најновије
13
12
13
10
13
03
13
03
12
57
Тренутно на програму