Додик одговорио Изетбеговићу: У свом страху се охрабрио да ми пријети

24.06.2026 12:02

Коментари:

3
Милорад Додик  ЛИДЕР снсд-А
Фото: ATV

Предсједник СНСД-а Милорад Додик поручио је да се лидер СДА Бакир Изетбеговић "у свом страху охрабрио да му пријети", истичући да је отпоран на пријетње, али да не воли недоречене ствари.

Додик је на друштвеној мрежи "Икс" открио да је лично контактирао Изетбеговића како би рашчистио ствари.

"Зато сам позвао Бакира да ми каже у чему је његов проблем. Рекао је да ће позвати у 13.00 часова. Вјерујем да ће до тада смислити одговор, прије свега себи, и спремити апаратуру за снимање разговора", написао је Додик.

Ова реакција услиједила је након скандалозне изјаве предсједника СДА Бакира Изетбеговића, који је синоћ, гостујући на Федералној телевизији (ФТВ), отворено запријетио лидеру СНСД-а, поручивши да се Милорад Додик "неком силом мора ријешити".

Бакир Изетбеговић

Ништа ново из Сарајева: Бакир Изетбеговић пријети силом

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: