Додик: Бакире, нејак си ти за мене

24.06.2026 07:02

Коментари:

1
Додик у Русији у званичној посјети
Фото: Srna

Бакире, зову ме људи и кажу да си остарио и посенилио. Да свашта трабуњаш, написао је лидер СНСД Милорад Додик на Иксу.

- Нејак си ти за мене. Немаш ни ти довољно кила. И никада се нећеш угојити - каже Додик.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: