Делегација МУП-а Српске у Русији

24.06.2026 07:20

Коментари:

0
Москва, Русија
Фото: АТВ

Делегација Министарства унутрашњих послова Републике Српске, предвођена министром Жељком Будимиром и директором полиције Синишом Кострешевићем, борави у службеној посјети Главној управи Министарства унутрашњих послова Руске Федерације за Град Москву.

Будимир и начелник управе Олег Баранов потписали су Меморандум о сарадњи.

Први Меморандум потписан је 2015. године, а новим су додатно конкретизовани облици сарадње.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: