Аутор:
Стеван ЛулићКоментари:
0
Фонд ПИО Републике Српске одговорио је на позив Владе о запошљавању дјеце погинулих бораца Одбрамбено-отаџбинског рата Републике Српске.
Фонд је на упражњена радна мјеста запослио два радника који припадају овој категорији становништва.
Један радник засновао је радни однос у Пословници Фонда у Источном Сарајеву, док је други запослен у Филијали Бијељина.

Фудбал
Шта ће за Борац значити евентуална побједа Бих над Катаром
"Фонд ПИО Републике Српске на овај начин даје свој допринос реализацији мјера Владе Републике Српске, усмјерених ка пружању подршке породицама погинулих бораца и унапређењу њиховог социјалног и економског положаја", саопштено је из Фонда ПИО Републике Српске.
"Остајемо посвећени друштвено одговорном дјеловању и провођењу политика које доприносе очувању тековина Одбрамбено-отаџбинског рата и пружању подршке категоријама становништва које су поднијеле највећи терет у стварању и одбрани Републике Српске", закључили су у Фонду.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
1 ч
0
Република Српска
2 ч
1
Република Српска
2 ч
5
Република Српска
2 ч
3Најновије
15
53
15
31
15
31
15
16
15
15
Тренутно на програму