Извор:
СРНА
Коментари:
1
Премијер Републике Српске Саво Минић изјавио је данас у Броду да је веома значајно што је банакарски сектор у Српској стабилан, јер су у првих шест мјесеци ове године депозити физичких лица повишен за више од 200 милиона КМ.
"То говори о општем животном и пословном амбијенту. Можемо очекивати и додатни привредни развој", рекао је Минић на конференцији за новинаре након сједнице Владе Републике Српске.
Он је истакао да ће Влада пратити привредне активности, с циљем подизања стандарда грађана.
Минић је навео да Влада има низ активности у Републици Српској.

Свијет
Орбан: Подјела Украјине већ на дневном реду

Република Српска
8 мј
0
Република Српска
8 мј
2
Република Српска
8 мј
0
Република Српска
8 мј
2Најновије
Тренутно на програму
13:00
Народ прича
путопис
13:30
ПарлаТВмент (Р)
информативно политички
14:30
Временска прогноза
временска прогноза
14:40
Војвођански доручак/Ловачка кухиња
лајфстајл
15:00
Загонетни случајеви доктора Блејка СЕ04 ЕП08 (12+,Р)
серијски програм
15:50
Крваво цвијеће С03 ЕП61 (12+)
серијски програм
16:40
Вјежбајте са Лидијом
лајфстајл