Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
2
Предсједник Владе Републике Српске Саво Минић поручио је бошњачким политичарима да морају да се помире са тим да у БиХ више неће доћи неко попут самозванца Кристијана Шмита или бившег амбасадора САД Мајкла Марфија.
"Неће више доћи Марфи, неће доћи Шмит! Морају се помирити с тим", рекао је Минић новинарима у Бањалуци.
Минић је напоменуо да бошњачким политичарима треба неко попут Шмита и када им наноси штету.
"Њима одговара да се стави Устав ван снаге да би формирали власт!? Они су спремни све жртвовати, чак и своје капацитете из ФБиХ иако ми није разумљиво зашто то раде", навео је Минић.
Он каже да му није јасно и то што је непријатељско све што је усмјерено ка Републици Српској. "Али, то је дио њиховог колорита", закључио је Минић, преноси Срна.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
2 седм
1
Република Српска
2 седм
1
Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0Најновије
23
01
22
50
22
50
22
39
22
38
Тренутно на програму