Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
3
БиХ, уколико жели да опстане и да се креће у нормалном правцу, па и према ЕУ, мора да повуче све закони које је наметнуо Кристијан Шмит, изјавио је посланик СНСД-а у Представничком дому Парламентарне скупштине БиХ Мирослав Вујичић.
Вујичић је истакао да су од Дејтонског мировног споразума до данас највеће проблеме у БиХ правили високи представници, односно странци, а да је то кулминирало са Шмитом који није ни изабран, ни именован у складу са процедурама Савјета безбједности УН.
"Изазвао је највеће проблеме у смислу наметања закона", навео је Вујичић, преноси Срна
Он је нагласио да је одавно дошло вријеме да домаћи политичари и представници три народа и два ентитета одлучују о судбини БиХ, а не неки странци који су, генерално, показали да су највећи проблеми изазвани њиховим неуставним и нелегитимним одлукама и наметањима закона
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
1 мј
0
Република Српска
1 мј
1
Република Српска
1 мј
0
Република Српска
1 мј
0Најновије
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Тренутно на програму