Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Ирански министар спољних послова Абас Аракчи изјавио је да ће Иран и Оман одржати разговоре "да би дефинисали будућу администрацију и поморске услуге у Ормуском мореузу" након недавне заједничке изјаве у Мускату.
Аракчи је објавио на "Иксу" да је имао продуктиван разговор са министром спољних послова Омана Бадром Албусаидијем и да су двије земље одлучне да наставе разговоре са својим сусједима.
Оман је обавијестио америчког државног секретара Марка Рубија и министре арапских земаља у Персијском заливу да будући аранжмани за Ормуски мореуз неће укључивати наплату пловидбе, преноси Срна.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Свијет
1 ч
0
Свијет
1 ч
0
Свијет
2 ч
0
Свијет
2 ч
0Најновије
19
30
19
25
19
24
19
20
19
17
Тренутно на програму