Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Ормуски мореуз потпуно је отворен за све бродове, укључујући трговачка пловила, изјавио је амбасадор Ирана у УН у Женеви Али Бахреини.
Он је новинарима рекао да је велика количина нафте превезена кроз Ормуски мореуз у посљедњих неколико дана.
САД и Иран потписали су прошле седмице меморандум о разумијевању којим се прекида оружани сукоб започет 28. фебруара, а у документу је наведен рок за уклањање блокаде иранских лука и отварање Ормуског мореуза.

Свијет
Инцел убио полицајца и цивила у Монтреалу? Оставио манифест од 100 страна
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.
Најновије
12
58
12
57
12
45
12
45
12
44
Тренутно на програму