Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Амерички потпредсједник Џеј Ди Венс отпутовао је данас из Швајцарске након преговора на високом нивоу усмјерених на окончање рата са Ираном.
"Колико год је ово мјесто веома лијепо, не могу да останем овдје наредних 60 дана", рекао је Венс на краткој конференцији за новинаре прије одласка", пренио је CNN.
Венс је поновио да су преговарачи постигли велики напредак током разговора у Биргенштоку.
Венс је стигао у Швајцарску у суботу након што су разговори, првобитно заказани за петак, одложени због ескалације борби између Израела и либанске милитантне групе Хезболах у Либану.
(Глас Српске )
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.
Најновије
22
12
22
08
22
04
22
01
21
54
Тренутно на програму