Izvor:
Avaz
Komentari:
0
Fudbalski klub Željezničar oglasio se zvaničnim saopštenjem u kojem je potvrdio da je održan sastanak s Edinom Džeko.
Kako navode iz kluba s Grbavice, tokom sastanka razgovarano je o budućim planovima i strateškom razvoju FK Željezničar, kao i o potencijalnim oblicima saradnje s Edinom Džekom. Detalji razgovora za sada nisu objavljeni, ali iz kluba poručuju da će javnost i navijači biti pravovremeno i transparentno informisani o svim daljnjim koracima.
“Fudbalski klub Željezničar će svoje navijače pravovremeno i transparentno informisati o svim daljnjim dešavanjima”, saopšteno je iz kluba.
Iz Željezničara su se ovom prilikom obratili i predstavnicima medija, pozivajući ih da prije objave provjere sve informacije vezane za klub, naglašavajući važnost tačnog, odgovornog i vjerodostojnog informisanja javnosti.
Sastanak s Edinom Džekom izazvao je veliku pažnju navijača “Plavih”, a u narednom periodu ostaje da se vidi da li će razgovori rezultirati konkretnom saradnjom i u kojem obliku – sportskom, savjetodavnom ili kroz širi razvojni angažman u klubu.

Ekonomija
5 mj
2
Scena
5 mj
0
Hronika
5 mj
0
Srbija
5 mj
0Najnovije
16
19
16
18
16
13
15
59
15
57
Trenutno na programu