Komentari:
0
U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 30 beba, od kojih 11 djevojčica i 19 dječaka.
Najviše beba rođeno je u Banjaluci - 14, zatim u Gradišci i Doboju po tri, Trebinju, Nevesinju, Prijedoru po dvije, Zvorniku, Foči, Istočnom Sarajevu i Bijeljini po jedna beba, rečeno je Srni u porodilištima.

Zanimljivosti
Šta nam zvijezde donose danas?
U Banjaluci su rođene četiri djevojčice i 10 dječaka, Gradišci djevojčica i dva dječaka, Doboju dvije djevojčice i dječak, Trebinju po jedna djevojčica i dječak, Nevesinju dvije djevojčice, Prijedoru dva dječaka, Zvorniku, Istočnom Sarajevu i Foči po jedan dječak i Bijeljini djevojčica.

Košarka
4 mj
0
Srbija
4 mj
0
Tenis
4 mj
0
Svijet
4 mj
0Najnovije
22
58
22
55
22
50
22
37
22
32
Trenutno na programu