Izvor:
ATV
Komentari:
0
Izletište Ubla brojnim Trebinjcima je današnja zimska destinacija pa je na putu nastao pravi kolaps.
Ovo izletišta nalazi se u podnožju planine Orijen, pao je snijeg, a priroda idealna baš zato su danas mnogi iz Trebinja odlučili da tamo provedu ovu nedjelju.
Problem je nastao na putu koji je uzak, a kako za ATV kažu neki Trebinjci "na putu je sami led".
Oni najmlađi koji danas nisu otišli na snijeg i Ubla uživali su u gradskom parku jer je tamo od danas otvoreno klizalište.


Društvo
5 mj
1
Društvo
5 mj
0
Društvo
5 mj
0
Društvo
5 mj
1Najnovije
22
58
22
55
22
50
22
37
22
32
Trenutno na programu