Autor:
Stevan LulićKomentari:
0
Banjalučani D.G. i M.S. uhapšeni su juče u ovom gradu nakon što ih je policija zatekla dok su tukli maloljetnika.
Tuča se dogodila ispred jednog ugostiteljskog objekta, a maloljetnik je tom prilikom zadobio povrede.
"Prilikom obavljanja redovnih poslova i zadataka, policijski službenici su u blizini ugostiteljskog objekta u Banjaluci uočili tuču više lica. Preduzimanjem mjera i radnji,policijski službenici su utvrdili da su navedena lica fizički napala jedno maloljetno lice i nanijela mu tjelesne povrede", saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.
Izvršenim alkotestiranjem kod D.G. je utvrđeno prisustvo od 1,36 promila alkohola u organizmu, dok je kod lica M.S. utvrđeno prisustvo od 0,21 promil alkohola u organizmu.
O svemu navedenom obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci – Odjeljenje za prekršaje.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Scena
7 mj
0
Republika Srpska
7 mj
0
Zanimljivosti
7 mj
0
Ekonomija
7 mj
0
Hronika
7 mj
0
Hronika
7 mj
0
Hronika
7 mj
0
Hronika
7 mj
0Najnovije
21
44
21
21
21
17
21
12
21
10
Trenutno na programu