Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu rasvijetlili su četiri teške krađe, od kojih je jedna u pokušaju i uhapsili D. Z. (27) iz Žablja, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ova krivična djela.
On se sumnjiči da je, u posljednja dva mjeseca, na području Novog Sada starijim Novosađankama kidao zlatne ogrlice sa vrata.

Region
Turisti ogorčeni cijenama u Hrvatskoj: ''Tanjir tjestenine skuplji nego u Italiji''
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Novom Sadu.
(Kurir)
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Svijet
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0
Društvo
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0Najnovije
Trenutno na programu