Autor:
ATVKomentari:
0
Profesoru Poljoprivredne i medicinske škole u Bijeljini koji je uhapšen zbog sumnje da je polno uznemiravao šesnaestogodišnju učenicu određen je pritvor, saznaje ATV.
Podsjećamo, bijeljinska policija sprovela je u tužilaštvo S.D. iz Bijeljine, profesora Poljoprivredne i medicinske škole u Bijeljini, koji je juče uhapšen nakon prijave učenice za polno uznemiravanje.

Hronika
Polno uznemiravanje učenice: Bijeljinski profesor sproveden u tužilaštvo
”Policijski službenici predali su tužilaštvu S.D. uz izvještaj o počinjenom krivičnom djelu polno uznemiravanje. Osumnjičeni je juče lišen slobode na osnovu prijave oštećenog lica”, saopštila je PU Bijeljina.
Dodaju da policijski službenici preduzimaju sve mjere i radnje iz svoje nadležnosti pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini.
Prema nezvaničnim informacijama profesor je osumnjičen za uznemiravanje 16-godišnje učenice, a slučaj je prijavio član njene porodice.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Hronika
3 sedm
1
Zdravlje
3 sedm
0
Srbija
1 mj
0
Srbija
1 mj
0
Hronika
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0Najnovije
23
02
23
01
22
53
22
36
22
34
Trenutno na programu