Autor:
ATV redakcijaKomentari:
2
Predsjednik Vlade Republike Srpske u ostavci Savo Minić razgovarao je danas u Banjaluci sa ambasadorom Republike Njemačke u BiH Alfredom Granasom.
U otvorenom i konstruktivnom razgovoru, sumirani su odnosi između Republike Njemačke, Republike Srpske i BiH, sa posebnim osvrtom na aktuelne političke i ekonomske izazove sa kojim se zemlja suočava.
Tokom sastanka, Minić je ponovio apsolutnu privrženost Republike Srpske odredbama Dejtonskog mirovnog sporazuma, te još jednom ukazao da je potrebno težiti kompromisu sa predstavnicima svih etničkih grupa u cilju prosperitetnije budućnosti za sve građane.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Hronika
3 mj
0
Svijet
3 mj
0
Region
3 mj
0
Region
3 mj
0Najnovije
15
49
15
44
15
41
15
40
15
31
Trenutno na programu