Komentari:
0
Neimenovana žena iz ruskog grada Orska pala je sa petog sprata dok je, kako se navodi, pokušavala da očisti klima-uređaj kroz prozor svog stana.
Dramatičan trenutak zabilježila je kamera sa susjedne zgrade, koja je snimila ne samo sam pad, već i ono što je uslijedilo.
Prema dostupnim informacijama, žena je nakon pada ostala da leži na tlu oko deset minuta. Međutim, ono što je uslijedilo iznenadilo je sve – uspjela je da se pribere, ustane i samostalno se vrati u svoj stan.
Svjedoci ovog događaja odmah su pozvali Hitnu pomoć, zabrinuti zbog težine situacije. Ipak, prema navodima ruskih medija, žena je po dolasku ljekara otvorila vrata i rekla da se osjeća dobro, prenosi Blic.
Za sada nije poznato da li je ipak pristala da ode u bolnicu, niti kakve je eventualne povrede zadobila prilikom pada sa velike visine.

Košarka
3 mj
0
Društvo
3 mj
0
Republika Srpska
3 mj
0
Svijet
3 mj
0
Svijet
3 mj
0
Svijet
3 mj
0
Svijet
3 mj
0
Svijet
3 mj
0Najnovije
20
20
20
10
20
08
19
53
19
48
Trenutno na programu