Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Sjedinjene Države jasno su stavile do znanja svakoj zemlji na zapadnoj hemisferi da Vašington može biti njihov najbolji prijatelj ili najveći neprijatelj i da je izbor na njima, rekao je američki državni sekretar Marko Rubio.
- Jasno smo stavili do znanja svakoj vladi na zapadnoj hemisferi da Amerika može biti ili njihov najveći prijatelj ili njihov najstrašniji neprijatelj - izbor je njihov - naveo je Rubio u pisanoj izjavi Odboru za spoljne odnose Senata.

Društvo
Fond PIO upozorio penzionere: Budite oprezni
On je istakao da saradnja SAD i zemalja zapadne hemisfere o pitanjima koja se tiču američkih interesa nije predmet pregovora.
(SRNA)
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Republika Srpska
2 sedm
0
Region
2 sedm
0
Svijet
2 sedm
0
Svijet
2 sedm
0
Svijet
2 sedm
0
Svijet
2 sedm
0
Svijet
2 sedm
0
Svijet
2 sedm
0Najnovije
23
01
22
50
22
50
22
39
22
38
Trenutno na programu